Místnosti a prostory

Místnosti a prostory

Ve Středisku volné času si kromě přístupu k zájmovým aktivitám zakládáme také na vzhledu, vybavenosti a připravenosti jednotlivých učeben a tělocvičen. V tomto seznamu můžete nahlédnout „pod pokličku“ některých z nich. Součástí seznamu bude i typ kroužků, které se zde vyučují nebo možnosti, jak se dá místnost využít.

Cvičná kuchyňka

Místnost cvičné kuchyňky prošla o prázdninách 2020 kompletní rekonstrukcí. Jsou zde instalovány nové kuchyňské linky, dřezy a elektrické sporáky. Součástí kuchyňky je i základní vybavení na pečení a vaření. To se dá zužitkovat jak v kroužcích vaření, které zde probíhá, tak při různých akcích, kde kuchyňka slouží jako bufet. Nedílnou součástí kuchyně je i táborová činnost. Chystání snídaní, večeří nebo prostor na oběd. Všechny tyto důvody nás vedly k rozhodnutí, že by měla kuchyňka být jednoduchá, ale praktická, čistá a udržovaná. 

Počítačová a konzolová učebna

Počítačová a konzolová učebna je víceúčelovou místností. Využíváme ji na akce, kroužky i tábory. Všechny počítače jsou propojeny pomocí LAN, což přímo evokuje k nějaké retro herní akci. Na výkoných počítačích si mohou uživatelé zahrát třeba Warcraft 3 nebo Heroes of Might and Magic 3. Kromě jiného se v místností nachází také systém Playstation 4 a Nintendo Switch. Hraní Minecraftu, Fortnite a dalších her se využívá jako další prvek zábavy. Probíhají zde kroužky herního klubu nebo pohybových her na Nintendo Switch (olympijské hry, tanec). Místnost se také využívá jako filmová k promítání na akcích nebo příměstských táborech.

Taneční sál Street Dance

Místnost tanečního sálu byla původně hernou Klubu deskových her Valmez, ale ta se přesunula do vedlejší, menší a útulnější místnosti pro tento účel. Street dance se u nás v SVČ začíná plně rozvíjet ve školním roce 2019-2020, proto byla také místnost upravena. Proběhlo nové vymalování a nejdůležitější částí byla výměna podlahy, která byla absolutně nevyhovující. Výsledkem tohoto snažení je krásný, čistý a udržovaný sál na tanec nebo lehké cvičení. Místost slouží pro taneční kroužky a na pronájem pro veřejnost.

Velká tělocvična

Součástí naší budovy SVČ je i velká tělocvična. Jsme za to opravdu velmi rádi a hojně ji využíváme. V dopoledních hodinách zde probíhají programy pro školy, odpoledne pak celá řada sportovních kroužů od atletiky, parkour, karate a mnohých dalších. Ve večerních hodinách je v tělocvičně možnost pronájmu. Samozřejmostí je využití tělocvičny na příměstské tábory.

spolupráce

Naši partneři

Kontakty

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat!

Najdete nás

Zdeňka Fibicha 287,
Valašské Meziříčí, 757 01

Otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 16:00
Víkendy: ZAVŘENO

Telefon & Email

viz záložka kontakty
domecek@domecekvalmez.cz

Formulář

DOTAZY

domecekvalmez.cz | SVČ Domeček Valašské Meziříčí © Copyright 2023. Všechna práva vyhrazena. | Vytvořili ODMARKETING.cz